Úspora

Naši společnou Zemi ochráníme nejlépe svým vlastním pozitivním postojem a chápáním dané problematiky. Předkládáme Vám k posouzení využití našich LED svítidel jak z hlediska nízkého příkonu a tím i úspor ve spotřebě el. energie, tak i v podobě výdrže a dlouhověkosti. Používáním námi vyvinutými LED svítidly se stanete součástí obrovské skupiny lidí, kterým už není lhostejné přihlížet drancování naší přírody a vytěžování neobnovitelných přírodních zdrojů. Skupiny, která bojuje za předání co nejméně zdevastované Země našim dětem. Sviťte s námi a stanete se jednou z mnoha cestiček jak dál.

JO TECHNOLOGY VÁM SVÍTÍ NA CESTU


Že to myslíme s ekologií a úsporami vážně jsme zahrnuli i do výstavby výrobní haly, kde pro Vás LED svítidla vyrábíme. Celá budova je ze severní strany zcela zakopaná ve svahu. Půda je během léta vyhřívaná pomocí solárních kolektorů a svoji naakumulovanou energii předává v zimním období zadní stěně haly. Jižní strana budovy je plně osazená dvoj a trojskly, v letním období pohlcuje tepelné vyzařování ze slunce, v hale se dlouhodobě udržuje příjemný chládek a v zimě naopak, sluneční světlo (mimo jiné) zlepšuje tepelnou pohodu pro zaměstnance. Navíc to nejdůležitější – je minimalizována potřeba svícení. Budova má velkokapacitní akumulační zásobník na ohřátou vodu ze solárních kolektorů, který je propojen s podlahovým topením a tepelným čerpadlem. Celá technologie pomáhá v nejkritičtějším období zimních měsíců s minimálními požadavky na dodávanou energii.

Uspořit a chránit
JO
Jo Technology


Úspora je pro nás hlavní veličinou a rozhodujícím faktorem proč naši JO-LED-TECHNOLOGII vyvíjíme, vyrábíme a nabízíme.
Pro rychlé pochopení přinášíme srovnávací tabulku Lumenů různých zdrojů světla s našimi LED svítidly, pro přehlednost jsou uvedeny o příkonu 1W.

Edisonova žárovka 12Lm/W
Halogenová žárovka24Lm/W
Trubicová zářivka50-100Lm/W
Výbojka metal-halogenidová 100Lm/W
Výbojka vysokotlaká - sodíková150Lm/W
Výbojka nízkotlaká - sodíková183Lm/W
Úsporné trubicové žárovky45-60Lm/W
LED JO – Technology 145Lm/W ( hodnota pro červen/2013 )